Rozmiar tekstu:

Fundacja Sektor 3 zaprasza na bezpłatne szkolenie dla wolontariuszy, członków i osób zatrudnionionych w organizacjach pozarządowych z m. Szczecin pn: „Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój – jak przygotować wniosek aplikacyjny”, które pozwoli zapoznać się z wnioskiem aplikacyjnym, instrukcją wypełniania wniosku oraz dokumentami programowymi. Zajęcia odbędą się 13 czerwca 2015 w Szczecinie (godz. 9:00-15:00), siedziba SCWOP Sektor3, sala multimedialna (III piętro).


Podczas szkolenia będzie możliwość zapoznania się z wnioskiem aplikacyjnym, instrukcją wypełniania wniosku oraz dokumentami programowymi. Przedstawiciele organizacji pozarządowych, który zamierzają aplikować o środki EFS w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, poznają zasady kwalifikowania wydatków, zobaczą kto będzie mógł aplikować i czy doświadczenie organizacji w realizacji projektów z EFS w latach 2007 -2013 będzie miało wpływ na bieżącą perspektywę.
 

Szkolenie będzie obejmować między innymi:

 - dokumenty programowe regulujące finansowanie oraz realizację projektów współfinansowanych z EFS w bieżącej perspektywie finansowej,
 - wniosek aplikacyjny i instrukcja – wskaźniki realizacji celu CREAM,
 - wytyczne kwalifikowania wydatków,
 - koszty zarządzania i personelu, znaczenie doświadczenia personelu, ewidencjonowanie godzin pracy,
 - wkład własny finansowy i niefinansowy,
 - budżet projektu i zadania.

Szkolenie poprowadzi Dorota Kowalewska – specjalistka ds. projektów, wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego, dyrektor Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Szczecinie. Koordynatorka wielu projektów współfinansowanych z różnych źródeł, w tym funduszy unijnych.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny pod [LINK]

Zgłoszenia można przesyłąć  do 8 czerwca do godziny 15:00. O zakwalifikowaniu się na szkolenie uczestnicy będą informowani drogą mailową lub telefonicznie.
 

Źródło: sektor3.szczecin.pl

Dodaj swój komentarz i włącz się do dyskusji...

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskieSite map

 

Szukaj w serwisie

Newsletter

Newsletter

Gryf Turystyczny 2015

Przydatne serwisy